Wyszukiwarka:
Jesteś w dziale:  Strona Główna » Biuletyn Informacji Publicznej » Ogłoszenia » Podatkowe » Pomoc publiczna w 2016 roku

Na podstawie art. 37 ust.1 pkt 2 lit. g ustawy z dnia 27 sierpnia 2009 r. o finansach publicznych (t.j.Dz. U. z 2016r. poz. 1870 ze zm.) podaje się do publicznej wiadomości wykaz osób prawnych i fizycznych oraz jednostek organizacyjnych nieposiadających osobowości prawnej, którym udzielono pomocy publicznej.

 

Osoby fizyczne:

Lp.

Imię i nazwisko beneficjenta Lp. Imię i nazwisko beneficjenta Lp. Imię i nazwisko beneficjenta
1 ADAMCZYK BOGDAN 243 KŁOSIŃSKI HENRYK 485 PONIKIERSKI WALENTY
2 ADAMCZYK GRZEGORZ 244 KNASIAK WOJCIECH 486 PROMIS LESZEK
3 ADAMCZYK PIOTR 245 KOBRZYCKI GRZEGORZ 487 PROMIS WALDEMAR
4 ADAMCZYK STANISŁAW 246 KOBRZYCKI MARIUSZ 488 PROMIS ZBIGNIEW
5 ADAMCZYK-DZIAŁAK AGNIESZKA 247 KOBRZYCKI PIOTR 489 PRUSKI MIROSŁAW
6 ADAMIAK KRZYSZTOF 248 KOCENT GRZEGORZ 490 PRUSKI PIOTR
7 ADAMIAK MIECZYSŁAW 249 KOCENT HALINA 491 PRZESPOLEWSKI KRZYSZTOF
8 ANDRUSZCZAK WIESŁAW 250 KOCENT ROMAN 492 PRZESPOLEWSKI GRZEGORZ
9 ANDRZEJEWSKI LESZEK 251 KOCH ANDRZEJ 493 PRZESPOLEWSKI HENRYK
10 ANDRZEJEWSKI MARIAN 252 KOCIŃSKI ZBIGNIEW 494 PRZYBYLSKI SŁAWOMIR
11 ANDRZEJEWSKI MARIUSZ 253 KONIECZKA JOANNA 495 PRZYBYSZ BOGUMIŁ
12 AUGUSTYNIAK ANDRZEJ 254 KONIECZKA JERZY 496 PRZYBYSZ IRENEUSZ
13 AUGUSTYNIAK KATARZYNA 255 KONIECZKA TOMASZ 497 PRZYBYSZ LESŁAW
14 AUGUSTYNIAK ROMAN 256 KONOPSKI KRZYSZTOF 498 PRZYBYSZ MAREK
15 AUGUSTYNIAK ZBIGNIEW 257 KONWERSKI MAREK 499 PRZYBYSZ PAWEŁ
16 BADEŃSKI ZBIGNIEW 258 KOLASIŃSKI MARCIN 500 PUSZKIEWICZ RADOSŁAW
17 BADYNIAK KAZIMIERZ 259 KOREJBA ZBIGNIEW 501 PYRZYŃSKI SŁAWOMIR
18 BADYŃSKI ŁUKASZ 260 KORYTOWSKI JANUSZ 502 PYŻYŃSKI MARIUSZ
19 BALCERAK KRZYSZTOF 261 KOSIŃSKI PAWEŁ 503 RACHUBIŃSKI SŁAWOMIR
20 BANASIAK ZDZISŁAW 262 KOSTRZAK AGATA 504 RACINOWSKI JERZY
21 BANASZKIEWICZ DARIUSZ 263 KOSTRZAK ANDRZEJ 505 RACZKOWSKA DANUTA
22 BARANOWSKI MIROSŁAW 264 KOSTRZAK ANDRZEJ 506 RADECKA BARBARA
23 BARCZAK BŁAŻEJ 265 KOSTRZAK MONIKA 507 RADZIMSKA MARZANNA
24 BARTCZAK MARCIN 266 KOTARSKI TOMASZ 508 RADZIMSKI MICHAŁ
25 BĄCZKIEWICZ MAREK 267 KOWALEWSKI ANDRZEJ 509 RAKOWSKA AGNIESZKA
26 BĄK HENRYK 268 KOWALSKA EMILIA 510 RAWICKI ARKADIUSZ
27 BĄK JACEK 269 KOWALSKI ZBIGNIEW 511 REJNIAK GENOWEFA
28 BĄK JAROSŁAW 270 KOWALSKI JANUSZ 512 RESZKE PAWEŁ
29 BĄK MICHAŁ 271 KOWALSKI PIOTR 513 ROBAK BŁAŻEJ
30 BĄK ROMUALD 272 KOWALSKI ROMAN 514 ROBAK MAREK
31 BĄKOWSKI PRZEMYSŁAW 273 KOZŁOWSKI WŁODZIMIERZ 515 ROGACKI MARCIN
32 BEJMA BOLESŁAW 274 KOZYRA EWA 516 ROGACKI MICHAŁ
33 BEKIER WOJCIECH 275 KOWALSKI ZBIGNIEW 517 ROGACKI MIECZYSŁAW
34 BĘDKOWSKA EDYTA 276 KRAKOWSKI PAWEŁ 518 ROGACKI RYSZARD
35 BIADASIEWICZ HENRYK 277 KRAKOWSKI ROBERT 519 ROGACKI ZDZISŁAW
36 BIADASIEWICZ PRZEMYSŁAW 278 KRAKOWSKI ZDZISŁAW 520 ROGOWSKI ANDRZEJ
37 BIADASIEWICZ RYSZARD 279 KRAWCZYKOWSKI EUGENIUSZ 521 ROSIAK DARIUSZ
38 BIERNAT BOŻENA 280 KRAWCZYKOWSKI JULIUSZ 522 ROSIAK DARIUSZ
39 BINIECKI KAZIMIERZ 281 KRÓLIKOWSKI TADEUSZ 523 ROSOŁOWSKI IRENEUSZ
40 BINIECKI PAWEŁ 282 KRYGIER BARBARA 524 RUMIANOWSKI KRZYSZTOF
41 BLAŚKIEWICZ BOGUMIŁ 283 KRYGIER MAŁGORZATA 525 RUSIN ADAM
42 BŁASZAK ZBIGNIEW 284 KRYGIER PAWEŁ 526 RYBICKI JÓZEF
43 BŁASZCZYK DOROTA 285 KRYGIER WALDEMAR 527 RYBICKI PIOTR
44 BŁASZCZYK GRZEGORZ 286 KRZYŻANOWSKA BARBARA 528 SADOWSKI DARIUSZ
45 BŁASZCZYK STANISŁAW 287 KRZYŻANOWSKI ANDRZEJ 529 SADOWSKI JANUSZ
46 BOJANOWSKI ZBIGNIEW 288 KRZYŻANOWSKI EDWARD 530 SADOWSKI PIOTR
47 BOROWSKA MONIKA 289 KRZYŻANOWSKI JAN 531 SAŁATA ZDZISŁAW
48 BORT ŁUKASZ 290 KRZYŻANOWSKI MARCIN 532 SIEDLECKI MATEUSZ
49 BORT TOMASZ 291 KRZYŻAŃSKI DARIUSZ 533 SIEKACZ PIOTR
50 BRUDZIŃSKI JACEK 292 KUBACKA TERESA 534 SIEKACZ RYSZARD
51 BRUDZIŃSKI JANUSZ 293 KUCAL IWONA 535 SIKORSKI KAZIMIERZ
52 BRUDZIŃSKI LESZEK 294 KUCAL ZDZISŁAW 536 SIKORSKI PIOTR
53 BRZEZIŃSKA DOROTA 295 KUCZYŃSKI PIOTR 537 SIKORSKI ROMAN
54 BRZEZIŃSKI JÓZEF 296 KUCHCIK MIROSŁAW 538 SKOKOWSKI LESZEK
55 BRZUSZCZAK WIOLETTA 297 KUJAWA DARIUSZ 539 SKONIECZNY MARCIN
56 BUDKIEWICZ ELŻBIETA 298 KUJAWA MONIKA 540 SŁODKIEWICZ ANDRZEJ
57 BUDKIEWICZ ROMAN 299 KUPSKI PIOTR 541 SŁOWIŃSKI JAN
58 BUDKIEWICZ WALDEMAR 300 KUREK MIROSŁAW 542 SŁOWIŃSKI WITOLD
59 BUDNY JANUSZ 301 KURLAPSKI JACEK 543 SMUL BENON
60 BUDZIŃSKI EUGENIUSZ 302 KUROWICKI RYSZARD 544 SMUL JAN
61 BUDZIŃSKI IRENEUSZ 303 KURZ BOŻENA 545 SMUL JÓZEF
62 BUDZIŃSKI PIOTR 304 KWIATKOWSKI DANIEL 546 SOBAŃSKI KAZIMIERZ
63 BUDZIŃSKI ROBERT 305 KWIATKOWSKI DARIUSZ 547 SOBCZAK GRZEGORZ
64 BUDZIŃSKI ZENON 306 KWIATKOWSKI PIOTR 548 SOBCZAK JAN
65 BUGAJAK MARIUSZ 307 KWIATKOWSKI TADEUSZ 549 SOBCZAK MIROSŁAW
66 BUKOWSKA TERESA 308 LATKOWSKI ANDRZEJ 550 SOBCZAK WIOLETA
67 BUKOWSKI KAZIMIERZ 309 LEBIODA JAN 551 SOBCZAK ZBIGNIEW
68 BUSA JACEK 310 LEŚNIEWSKA BOŻENA 552 SOBCZYŃSKI RADOSŁAW
69 CEGLAREK WOJCIECH 311 LEWANDOWSKA HALINA 553 SOBIERAJ ZBIGNIEW
70 CHABECKI ANDRZEJ 312 LEWANDOWSKI ADAM 554 SOBKOWIAK BOGUSŁAWA
71 CHABECKI MARIUSZ 313 LEWANDOWSKI GRZEGORZ 555 SOCHA MIROSŁAW
72 CHĘCIŃSKI JAKUB 314 LEWANDOWSKI JAN 556 SOSNOWSKI JAN
73 CHMIELEWSKI ANDRZEJ 315 LEWANDOWSKI JAROSŁAW 557 SOSNOWSKI MICHAŁ
74 CHMIELEWSKI WŁADYSŁAW 316 LEWANDOWSKI MAREK 558 STACHOWICZ BOŻENA
75 CHORBIŃSKI JAN 317 LEWANDOWSKI TOMASZ 559 STANISŁAWSKI ŁUKASZ
76 CHRZANOWSKA GRAŻYNA 318 LEWANDOWSKI ZDZISŁAW 560 STANKIEWICZ KRZYSZTOF
77 CHRZANOWSKI MARIAN 319 LEWIŃSKI BOGDAN 561 STANNY KAZIMIERZ
78 CHRZANOWSKI STANISŁAW 320 LEWIŃSKI PIOTR 562 STAROSTA ANDRZEJ
79 CHUDZIŃSKI KRZYSZTOF 321 LICHENIAK MARIUSZ 563 STAROSTA HUBERT
80 CHUDZIŃSKI PAWEŁ 322 LICHENIAK SŁAWOMIR 564 STASZKIEWICZ ZENON
81 CHWALISZ PIOTR 323 LINERT MARZENA 565 STĘPIEŃ MARCIN
82 CHWIAŁEK JÓZEF 324 LINERT SEWERYNA 566 STRAMOWSKA ANNA
83 CHWIAŁKOWSKI KRZYSZTOF 325 LINKA ZBIGNIEW 567 STREICH RYSZARD
84 CICHA MAGDALENA 326 LISIECKA RENATA 568 SUCHARSKI DARIUSZ
85 CIOS DARIUSZ 327 LISIECKI DARIUSZ 569 SUKIENNICZAK LESZEK
86 CUKIERSKI KRZYSZTOF 328 LISIECKI TADEUSZ 570 SZAFRAŃSKI KRZYSZTOF
87 CZAJKOWSKA EWA 329 LISIECKI STANISŁAW 571 SZAFRAŃSKI STANISŁAW
88 CZAJKOWSKI MARCIN 330 LISOWSKA KATARZYNA 572 SZAŁKIEWICZ GRAŻYNA
89 CZAJKOWSKI MICHAŁ 331 LISOWSKA PAULINA 573 SZANECKI PIOTR
90 CZAPSKA DANUTA 332 LISOWSKA ZOFIA 574 SZCZEPANKIEWICZ BARBARA
91 CZAPSKI ZBIGNIEW 333 LISOWSKI LESŁAW 575 SZCZEPANKIEWICZ GRZEGORZ
92 CZAPSKI ŁUKASZ 334 LISZKOWSKI ANDRZEJ 576 SZCZEPANKIEWICZ JANUSZ
93 CZERBACHOWSKI MACIEJ 335 LIŚKIEWICZ PAWEŁ 577 SZCZEPAŃSKA ANNA
94 CZYMEK MARIA 336 LIŚKIEWICZ PRZEMYSŁAW 578 SZCZĘSNY LESZEK
95 ĆWIKŁA MAREK 337 LIŚKIEWICZ URSZULA 579 SZCZĘSNY ZBIGNIEW
96 DĄBROWSKI ANDRZEJ 338 LIŚKIEWICZ WACŁAW 580 SZELĄG AGNIESZKA
97 DEMBOWSKI MAREK 339 LUSZTYK BEATA 581 SZELĄG BOGUMIŁ
98 DEMBOWSKI ROMAN 340 LUSZTYK ZBIGNIEW 582 SZELĄG MACIEJ
99 DEPTUŁA MAŁGORZATA 341 ŁAKOMSKI BOLESŁAW 583 SZEWCZYK RAFAŁ
100 DERDA ANDRZEJ 342 ŁUKASZEWSKA STANISŁAWA 584 SZKLARSKI SŁAWOMIR
101 DERĘGOWSKI MARCIN 343 MACIEJEWSKI JÓZEF 585 SZKLARSKI STANISŁAW
102 DERĘGOWSKI MICHAŁ 344 MAJCHRZAK BENON 586 SZKUDLAREK JAROSŁAW
103 DĘBOWSKI TOMASZ 345 MAKOWSKA GABRIELA 587 SZKUDLAREK MIROSŁAW
104 DOLATA STANISŁAW 346 MAKOWSKI MARIAN 588 SZKUDLAREK TOMASZ
105 DOLATOWSKI PAWEŁ 347 MALCER DARIUSZ 589 SZMAGALSKA IRENA
106 DOMAŃSKA KAROLINA 348 MALCER DAWID 590 SZMAGALSKI WIESŁAW
107 DOMAŃSKI JÓZEF 349 MALCER EWA 591 SZPLET PRZEMYSŁAW
108 DOMINIAK KONRAD 350 MALCER KRZYSZTOF 592 SZTAMBLEWSKA MARZENA
109 DOMINIAK KRYSTYNA 351 MALCER MARLENA 593 SZTEJKOWSKI BŁAŻEJ
110 DRELICHOWSKI MIROSŁAW 352 MALCER ROMAN 594 SZTEJKOWSKI RYSZARD
111 DROBINA ELŻBIETA 353 MAŁEK ANNA 595 SZTUBA GRZEGORZ
112 DRYJA BEATA 354 MAŁKOWSKA MARLENA 596 SZTUBA JANUSZ
113 DRZEWIECKA GENOWEFA 355 MAŁKOWSKI CZESŁAW 597 SZTUBA JANUSZ
114 DUNAJ EMILIA 356 MAŁKOWSKI STANISŁAW 598 SZTUBA STANISŁAW
115 DUNAJ PIOTR 357 MANIECKI MAREK 599 SZULC DARIUSZ
116 DYBOWSKI KRZYSZTOF 358 MANTYK DARIUSZ 600 SZYCHOWSKI HENRYK
117 DZIUBICH MAREK 359 MAŃKOWSKA EWA 601 SZYMAŃSKA JOANNA
118 FELIKSIAK JACEK 360 MAŃKOWSKA KATARZYNA 602 ŚMIGIELSKI ZYGMUNT
119 FELIKSIAK MAREK 361 MAŃKOWSKI ANTONI 603 ŚNIEGOWSKI HENRYK
120 FELIKSIAK SŁAWOMIR 362 MAŃKOWSKI STANISŁAW 604 ŚNIEGULSKI HENRYK
121 FIJAŁKOWSKI MIROSŁAW 363 MARCHEWKA MONIKA 605 ŚWITALSKA JOLANTA
122 FORDON JÓZEF 364 MARCINIAK BEATA 606 TAMBORSKI ANDRZEJ
123 FORDON ROBERT 365 MARCINIAK GABRIEL 607 TAMBORSKI IRENEUSZ
124 FORDON MAŁGORZATA 366 MARCINIAK JAN 608 TARNOWSKI ANDRZEJ
125 FRĄTCZAK ANDRZEJ 367 MARSZEWSKA MARZENA 609 TARNOWSKI RYSZARD
126 FRONTCZAK KRZYSZTOF 368 MARCINIAK MARCIN 610 TOMASZEWSKA JOLANTA
127 GABRYSIAK PIOTR 369 MARCINIAK PAWEŁ 611 TOMASZEWSKI ADAM
128 GABRYSIAK RYSZARD 370 MARCINIAK PIOTR 612 TOMASZEWSKI KRZYSZTOF
129 GABRYSIAK TERESA 371 MARCINIAK STANISŁAW 613 TOMASZEWSKI MARIAN
130 GAŃCZAK MAREK 372 MARCINKOWSKA KATARZYNA 614 TRAWCZYŃSKA RENATA
131 GARCZYŃSKI RYSZARD 373 MAREK TOMASZ 615 TRAWCZYŃSKI ARKADIUSZ
132 GEMZIAK ZBIGNIEW 374 MARSZEWSKA LILLA 616 TRAWCZYŃSKI MAREK
133 GEMZIAK-JAGODZIŃSKA ILONA 375 MATELA-DRYJA LILIANNA 617 TRAWIŃSKI GRZEGORZ
134 GĘBKA ANDRZEJ 376 MATUSZAK HENRYK 618 TRZYBIŃSKI DARIUSZ
135 GOŁEMBIEWSKI SŁAWOMIR 377 MATUSZAK ZYGMUNT 619 TYCZ HENRYK
136 GOŁĘBIOWSKI GRZEGORZ 378 MAZURKIEWICZ ARLETA 620 TYDERKA ROMAN
137 GOŁĘBIOWSKI ŁUKASZ 379 MEDYCKI ZBIGNIEW 621 ULAŃSKI MAREK
138 GOŁĘBIOWSKI MIŁOSZ 380 MIASTKOWSKI PIOTR 622 URBAŃSKI ZENON
139 GOSZTKOWSKI MARIAN 381 MICHALAK BŁAŻEJ 623 URYCKI MAREK
140 GÓRNIK DOROTA 382 MICHALAK KRZYSZTOF 624 WALCZAK MICHAŁ
141 GÓRCZAK JOANNA 383 MICHALAK MATEUSZ 625 WALCZAK PIOTR
142 GÓRECKA ILONA 384 MICHALAK ZBIGNIEW 626 WALCZAK PIOTR
143 GÓRSKI HENRYK 385 MIGDALSKI TOMASZ 627 WALCZAK ROMAN
144 GÓRSKI MIROSŁAW 386 MIKOŁAJCZAK PRZEMYSŁAW 628 WALCZAK MONIKA
145 GÓRSKI KRZYSZTOF 387 MIKOŁAJCZAK MIROSŁAW 629 WALCZAK WANDA
146 GRABKOWSKI PIOTR 388 MILA PAWEŁ 630 WALCZYŃSKA ANETA
147 GRABOWSKI DARIUSZ 389 MILA PAWEŁ 631 WALCZYŃSKI TOMASZ
148 GRABOWSKI HENRYK 390 MILWICZ JAN 632 WALENTOWICZ JACEK
149 GRABOWSKI MARCIN 391 MILŻYŃSKA EWA 633 WALENTOWICZ JAN
150 GRABOWSKI ZYGMUNT 392 MINKO ANNA 634 WALICKA MIROSŁAWA
151 GRADUSIAK KRZYSZTOF 393 MODRZEJEWSKA IRENA 635 WALICKI ALEKSANDER
152 GRALAK EUGENIUSZ 394 MOLENDA AGNIESZKA 636 WALTER ANDRZEJ
153 GRALAK MAREK 395 MOLENDA LESŁAW 637 WALTER JERZY
154 GRALAK MIKOŁAJ 396 MOLENDA ROMAN 638 WALTER LECH
155 GRALAK WIESŁAW 397 MOLENDA-WALCZAK HALINA 639 WALTER LILIANNA
156 GRALAK WIESŁAW 398 MROCZKOWSKI JANUSZ 640 WALTER MARCIN
157 GRALIŃSKI KRZYSZTOF 399 MROCZKOWSKI WIESŁAW 641 WALTER ROMAN
158 GROBELSKI SŁAWOMIR 400 MRÓWCZYNSKI MAREK 642 WASYLKOWSKA HANNA
159 GROCHOCIŃSKA BARBARA 401 MULARSKI HENRYK 643 WAWRZYNIAK BENEDYKT
160 GROCHOCIŃSKI MAREK 402 MULARSKI JANUSZ 644 WAWRZYNIAK KAZIMIERZ
161 GRUDZIŃSKI JÓZEF 403 MULARSKI KRZYSZTOF 645 WAWRZYNIAK MARCIN
162 GRUDZIŃSKI MARIUSZ 404 MUSZYŃSKI KRZYSZTOF 646 WDZIĘCZNY KRZYSZTOF
163 GRYGORCEWICZ KRZYSZTOF 405 MUSZYŃSKI PIOTR 647 WDZIĘCZNY STANISŁAW
164 GRZECHOWIAK JACEK 406 MUSZYŃSKI RYSZARD 648 WEBER JERZY
165 GRZEGORKIEWICZ IRENEUSZ 407 NADLEWSKI WŁODZIMIERZ 649 WEGNER ANTONI
166 GRZELAK JERZY 408 NADOLSKI EDMUND 650 WELKA TOMASZ
167 GRZELAK ROMAN 409 NAWROCKI DARIUSZ 651 WEŁNICKA CECYLIA
168 HABECKI JÓZEF 410 NAWROCKI DARIUSZ 652 WEŁNICKI ZDZISŁAW
169 HABECKI KAZIMIERZ 411 NAWROCKA BEATA 653 WESOŁOWSKI KRZYSZTOF
170 HANCZEWSKI WIESŁAW 412 NAWROCKI JAROSŁAW 654 WIADERKIEWICZ HENRYKA
171 HENKE WOJCIECH 413 NAWROCKI PAWEŁ 655 WICHLIŃSKI MAREK
172 HERNES DARIUSZ 414 NAWROT IWONA 656 WIECHECKA MAŁGORZATA
173 HUNT MIROSŁAW 415 NAWROT MIROSŁAW 657 WIECHECKI EWIN
174 HUNT MARCIN 416 NIEZNALSKA ANNA 658 WIETRZYKOWSKI BOGDAN
175 IMBIORSKI JÓZEF 417 NOWAK HENRYK 659 WIETRZYKOWSKI KRZYSZTOF
176 IMBIORSKI MARIAN 418 NOWAK JAROSŁAW 660 WIETRZYKOWSKI RADOSŁAW
177 JABŁOŃSKA EMILIA 419 NOWAK JAROSŁAW 661 WIŚNIEWSKI ANDRZEJ
178 JAGIELSKI PIOTR 420 NOWAK MIROSŁAW 662 WIŚNIEWSKI IRENEUSZ
179 JAGODZIŃSKI LESZEK 421 NOWAK-WĘDKOWSKA EWELINA 663 WIŚNIEWSKI JACEK
180 JAKÓBOWSKA ARLETA 422 NOWAK STANISŁAW 664 WIŚNIEWSKI JERZY
181 JAKÓBOWSKI KRZYSZTOF 423 NOWICKI HENRYK 665 WIŚNIEWSKI MARIUSZ
182 JAKÓBOWSKI STANISŁAW 424 NUSZKIEWICZ ADAM 666 WIŚNIEWSKI PAWEŁ
183 JAKUBOWICZ KAROL 425 OKUŃSKI PIOTR 667 WIŚNIEWSKI PIOTR
184 JAKUBOWSKA ANNA 426 OLEJNICZAK ZBIGNIEW 668 WIŚNIEWSKI PRZEMYSŁAW
185 JAKUBOWSKA ANNA 427 OLEJNIK ANDRZEJ 669 WIŚNIEWSKI TADEUSZ
186 JAKUBOWSKA JADWIGA 428 OLEK ANNA 670 WIŚNIEWSKI TADEUSZ
187 JAKUBOWSKI JACEK 429 OLSZEWSKA ELŻBIETA 671 WIŚNIEWSKI ZDZISŁAW
188 JAKUBOWSKI KAZIMIERZ 430 OLSZEWSKA MAŁGORZATA 672 WŁOSIŃSKA IWONA
189 JAKUBOWSKI MAREK 431 OLSZEWSKI MARCIN 673 WŁOSIŃSKI SŁAWOMIR
190 JAKUBOWSKI PIOTR 432 OPERACZ PAWEŁ 674 WOJCIECHOWSKA WIOLETTA
191 JAKUBOWSKI STANISŁAW 433 OSPALSKA MARIOLA 675 WOJCIECHOWSKI GRZEGORZ
192 JANICKA BEATA 434 OŹMINKOWSKA BEATA 676 WOJCIECHOWSKI JAROSŁAW
193 JANIKOWSKA JOANNA 435 OŹMINKOWSKA MARTA 677 WOJCIECHOWSKI JERZY
194 JANISZEWSKI PIOTR 436 PACANOWSKA MARIA 678 WOJCIECHOWSKI KRZYSZTOF
195 JANKOWSKA MARZANNA 437 PALIWODA ANDRZEJ 679 WOJCIECHOWSKI MICHAŁ
196 JARECKI JÓZEF 438 PALUSIAK MARCIN 680 WOJCIECHOWSKI WALDEMAR
197 JARKOWSKI JANUSZ 439 PALUSIAK PAWEŁ 681 WOJNAROWSKI BARTŁOMIEJ
198 JARMUSZ ROMAN 440 PAŃKA ADAM 682 WOJNAROWSKI LESZEK
199 JARONIEWSKI KONRAD 441 PAŃSKI HENRYK 683 WOJNAROWSKI MAREK
200 JAROŃSKI SŁAWOMIR 442 PAŃSKI TOMASZ 684 WOJTASIŃSKI PIOTR
201 JASIŃSKI ANDRZEJ 443 PAWIKOWSKA MAGDALENA 685 WOJTASIŃSKI RADOSŁAW
202 JASIŃSKI KAZIMIERZ 444 PAWIKOWSKI BARTOSZ 686 WOJTCZAK IRENEUSZ
203 JASIŃSKI ROBERT 445 PAWIKOWSKI BŁAŻEJ 687 WOŹNIAK DOROTA
204 JASIŃSKI ERYK 446 PAWIKOWSKI MARIAN 688 WOŹNIAK HONORATA
205 JASKULSKI MARIUSZ 447 PAWLAK JANUSZ 689 WOŹNIAK KAZIMIERZ
206 JASKULSKI STANISŁAW 448 PAWLAK KRZYSZTOF 690 WOŹNIAK MAREK
207 JASTRZĘBSKA MARIANNA 449 PAWIKOWSKA GRAŻYNA 691 WOŹNIAK PIOTR
208 JAŚNIEWSKI JANUSZ 450 PETNER ANETA 692 WOŹNIAK RENATA
209 JĄKALAK STANISŁAW 451 PERKOWSKA AGNIESZKA 693 WOŹNIAK TADEUSZ
210 JEDLIŃSKI HENRYK 452 PIASECKA MARZENA 694 WOŹNIAK ZBIGNIEW
211 JESIOŁOWSKA KAROLINA 453 PIASKOWSKI EUGENIUSZ 695 WYKPISZ JACEK
212 JESIOŁOWSKA KATARZYNA 454 PIĄTEK PIOTR 696 WYKPISZ PIOTR
213 JĘDRZEJCZAK PIOTR 455 PIECHOCKI BŁAŻEJ 697 WYSOCKI ADAM
214 JÓZEFACKA DOROTA 456 PIECHOCKI SŁAWOMIR 698 WYSOCKI BŁAŻEJ
215 JÓZEFACKI DAMIAN 457 PIEKARSKA EWELINA 699 WYSOCKI JACEK
216 JÓZEFIAK STEFANIA 458 PIEŃKOWSKI RYSZARD 700 ZABOROWICZ EMILIA
217 JÓŹWIAK GENOWEFA 459 PIETROWSKA KRYSTYNA 701 ZABOROWICZ PIOTR
218 JÓŹWIAK MARIAN 460 PIETRZAK BŁAŻEJ 702 ZACHWIEJA DANIEL
219 JÓŹWIAK ZOFIA 461 PIETRZAK MACIEJ 703 ZARADZKI BOLESŁAW
220 KACZMAREK MARCIN 462 PIETRZAK MAŁGORZATA 704 ZAWADZKA EWA
221 KACZMAREK MARIUSZ 463 PIETRZAK MAŁGORZATA 705 ZAWADZKI STANISŁAW
222 KALINOWSKI TADEUSZ 464 PIETRZAK MAREK 706 ZAWIERUSZYŃSKI TOMASZ
223 KALISZAK-MALCER HALINA 465 PIETRZAK MARIUSZ 707 ZDROJEWSKI PIOTR
224 KAMIŃSKI PIOTR 466 PIETRZAK ROBERT 708 ZIELIŃSKI ANDRZEJ
225 KANIEWSKA JOANNA 467 PIETRZYKOWSKI ADAM 709 ZIELIŃSKI JÓZEF
226 KARNIKOWSKI RYSZARD 468 PIŃSKI JAROSŁAW 710 ZIÓŁKOWSKI PIOTR
227 KAROLAK JADWIGA 469 PILEWSKI ANDRZEJ 711 ZIÓŁKOWSKI TOMASZ
228 KARPIŃSKI MIŁOSZ 470 PILEWSKI REMIGIUSZ 712 ZŁOTNICKI SŁAWOMIR
229 KASZCZYŃSKA URSZULA 471 PLICHTA HENRYK 713 ŻABICKI JÓZEF
230 KASZCZYŃSKI JANUSZ 472 PLICHTA MACIEJ 714 ŻABICKI KRZYSZTOF
231 KASZCZYŃSKI JÓZEF 473 PLICHTA RYSZARD 715 ŻMUDA DOMINIKA
232 KASZCZYŃSKI ADAM 474 PLICHTA STANISŁAW 716 ŻMUDZIŃSKI LUDWIK
233 KAZIMIERCZAK RADOSŁAW 475 PŁACHECKI STANISŁAW 717 ŻURAWSKI ZBIGNIEW
234 KAŹMIERCZAK DANIELA 476 PŁOTEK MIROSŁAW    
235 KAŹMIERCZAK JERZY 477 PODOLSKI SZCZEPAN    
236 KAŹMIERSKI ZBIGNIEW 478 PODRZYCKI MARCIN    
237 KIJAK TOMASZ 479 POLEWSKA BOŻENA    
238 KLAMECKI PIOTR 480 POLEWSKI PAWEŁ    
239 KLIMCZAK BOGUSŁAW 481 POLEWSKI PIOTR    
240 KLIMCZAK RYSZARD 482 POMIANOWSKI JACEK    
241 KLUGA TOMASZ 483 POMIANOWSKA JULIANNA    
242 KŁOSIŃSKA ANNA 484 POMIANOWSKI JANUSZ    

Wykaz podmiotów:

Lp. Podmiot
1 „CAR-TIR" Jacek Knasiak
2 Firma Handlowa ANITEK Anna Feit
3 Gminna Spółdzielnia „Samopomoc Chłopska"
4 Mechanika Pojazdowa Jarosław Liczbiński
5 Polski Związek Motorowy OZDG Sp. z o.o.
6 PPH „GRANT" - Grzegorz Pietrzak
7 PPUH „DOR-MAX" Skrzypczak Zbigniew
8 Przedsiębiorstwo - Produkcyjno - Usługowo - Handlowe „AGROMAX" Andrzej Perkowski
9 Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe GRAMEL Monika Grabowska
10 Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowo - Usługowe Anna Nowacka - Wrzesień
11 Przedsiębiorstwo Usługowo - Handlowe „AGAWA" Michał Bekier
12 Salon Fryzjerski Paulina Płaczkowska
13 Salon Fryzjerski SOLARIUM Halina Kamińska
14 Sklep Delikatesy „ANIA" Anna Michalska
15 Sklep Wielobranżowy PATI, Andżelika Krzyżostaniak
16 Zakład Budowlany Stanisław Wojciechowski
17 Zakład Fryzjerski „Fryzurka" Wioletta Skórzewska
18 Zakład Fryzjerski MARIKA Lusztyk Magdalena