Baner główny

Załatwiaj sprawy urzędowe przez Internet!

napis profil zaufany i znaczek kilka kostek

Profil zaufany (PZ) to bezpłatne i bezpieczne narzędzie, dzięki któremu możesz załatwiać sprawy urzędowe bez wychodzenia z domu. Profil zaufany założysz za darmo i to zaledwie w kilka chwil. To naprawdę proste. Jeżeli jednak potrzebujesz pomocy to zgłoś się do Urzędu Gminy w Wierzbinku

Z przyjemnością informujemy, że w Urzędzie Gminy w Wierzbinku Plac Powstańców Styczniowych 110 w pokoju 215 można potwierdzić wniosek o założenie profilu zaufanego. Punkt działa od początku września 2023.

Przypominamy, iż właściciele gruntów rolnych, którzy składają wnioski na szkodę rolniczą spowodowaną żywiołami zobowiązani są do podpisania elektronicznej wersji takiego wniosku właśnie profilem zaufanym. Wychodząc na przeciw potrzebom naszych Rolników uruchomiliśmy punkt potwierdzania profili zaufanych w siedzibie urzędu.

Strona do złożenia wniosku profilu zaufanego (pierwsze okno to potwierdzenie antyspamowe - trzeba przepisać tekst z obrazka):  https://pz.gov.pl/pz/register w kolejnym kroku wybrać punkt potwierdzania wyszukując po miejscowości Wierzbinek.

Z dowodem osobistym udać się do punku w Naszym Urzędzie.

 

 

 

Partnerzy

Agencja Rynku Rolnego Konin
Stowarzyszenie Wielkopolska Wschodnia
Salix
Lokalna Organizacja Turystyczna
Konińska Gazeta Internetowa
Agencja Rynku Rolnego Konin
Stowarzyszenie Wielkopolska Wschodnia
Salix
Lokalna Organizacja Turystyczna
Konińska Gazeta Internetowa